Dāvanu maisi un iesaiņojumi – lieliskas alternatīvas

davanu iesainojums

Kad runa ir par Ziemassvētku dāvanām un to sagatavošanu, neatņemama sastāvdaļa vienmēr ir bijusi dāvanu iesaiņojums un pats process – dāvanu iesaiņošana. Nu, vai arī vienkārša šādu dāvanu ielikšana kādā glītā dāvanu maisā un pasniegšana dāvanas adresātam. Taču, tā vietā, lai būtu pavisam klasisks un nekāds, un mocītos ar dāvanu iesaiņošanas papīru (būsim atklāti, vien retais ir spējīgs skaisti iesaiņot dāvanu ar dāvanu papīru), pievērs uzmanību kādām patiesi foršām un lieliskām dāvanu maisu un iesaiņojumu alternatīvām, kas padarīs tavas dāvanas īpašākas!

Neatkarīgi no tā, kādas ir dāvanas, kuras tu esi sagatavojis saviem mīļajiem, pastāv daudz dažādu veidu, kā šīs dāvanas pasniegt un kādā interesantā iesaiņojumā tās ietērpt. Dažas no idejām ir tik fantastiskas, ka tev pat nevajadzēs doties prom no mājas, lai tās pirktu, jo dažas vajadzīgās lietas pavisam noteikti ir jau tavā skapī vai kaut kur citur tavā mājoklī. Nevajadzīgi veikalu maisi, džemperi, kastes un citas lietas var pārtapt par foršu dāvanu saiņojumu. Lūk, kā:

Dāvanu maisu un iesaiņojumu alternatīvas, kuras ir patiesi vērts izmantot:

Dāvanu maisiņš no nevajadzīgiem audumu gabaliem

Ja tu zini, ka tavā skapī ir dažādi drēbju vai auduma gabali, kas tev pavisam nav vajadzīgi, vai, vēl jo labāk, šādi audumi ir kādi galdu pārvalki vai gultas palagi, grāb tos ciet un izveido no tiem kādu jauku dāvanu maisiņu. Esi kreatīvs!

Dāvanu maisiņi no audumu gabaliem

Ja tomēr savās mājās neatrodi audumu gabalus, dodies uz tuvāko lietoto apģērbu veikalu vai kādu jauku dāvanu veikalu, lai piemeklētu kaut ko pavisam īpašu tieši tur!

Papīra dāvanu maisi ar tavu zīmējumu

Dāvanu veikalā vai kādā citā veikalā vari droši nopirkt pāris parastus papīra maisiņus. Neraizējies, izdekorēt šādu maisiņu nav nemaz tik grūti. Tā vietā, lai pirktu gatavus dāvanu maisiņus, izmanto iespēju dāvanai piešķirt kaut ko no sevis. Izdaiļo šo parasto papīra maisiņu ar kādu savu zīmējumu, priedes skujām, vai kādu foršu klipkopu ar bildēm, žurnāla rakstiem vai dažādām citām lietām. Piemēram, mūziķiem patiks dāvanu maisiņi, uz kurām būs kādas dziesmas notis.

Dāvanu maisiņš no džempera

Ja tavā skapī ir aizmētājies kāds nevajadzīgs, taču arī dizaina ziņā vēl labs džemperis, padomā par iespēju to izmantot kā dāvanu maisiņu! Lai to panāktu, tev vienkārši vajadzēs nogriezt džemperim abas rokas, garumā, kāds ir nepieciešams, lai ietilpinātu dāvanu. Protams, šim priekam ir jāsagatavo adata un diegs, par cik to galu, kur veici griezumu, tev nāksies aizšūt ciet. Savukārt, kad dāvana jau būs iekšā, otru, to skaistāko galu, vari aizsiet ar bantīti no dāvanu lentes un izpušķot ar kādu čiekuru.

Vintāža – dāvana no lakatiņa

Viens interesants veids, kā iesaiņot dāvanu, ir ar kādu foršu vintāžas lakatiņu. Ja mājās tāda nav, dodies uz tuvāko lietotu apģērbu veikalu un nopērc. Šis ir pats vieglākais alternatīvais dāvanu saiņošanas veids, par cik dāvanu šajā saiņojumā varēsi ietērpt pavisam viegli – vienkārši aizsienot šalles galus dāvanas augšpusē. Protams, ja vēlies mazliet skaistāku variantu, tad vari droši aizsiet to bantītes stilā.

Klasisks, taču joprojām nestandarts veids, kā iesaiņot dāvanu – ietērpjot tās dažādās avīzēs vai žurnālu lapās. Tā pat arī vari iesaiņot dāvanas skaistās konfekšu, brokastu pārslu vai citās kastītēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *