Ko darīt, lai pārdzīvotu personisko finanšu krīzi?

finansu krize

Kaut arī vispārējā finansiālā situācija nesen ir uzlabojusies daudzviet pasaulē, tajā skaitā arī Amerikas Savienotajās Valstīs, daudzi cilvēki joprojām saskaras ar smagiem personīgajiem finansiālajiem apstākļiem. Ir svarīgi, lai varētu atpazīt pazīmes, kas novedušas pie personīgas finansiālas sagrāves, lai jūs varētu veikt nepieciešamos pasākumus, lai izvairītos no finanšu krīzes un atgrieztos uz pareizā ceļa, pirms nav par vēlu.

Ja patērētāji, kas atrodas personīgās finanšu krīzes tuvumā, var atzīt, ka lietas ir sliktas, viņi var veikt nepieciešamos pasākumus, lai palīdzētu sev. Pazīmes, kas liecina par finansiālu krīzi, ir diezgan skaidras – jūs nepārtraukti nemaksājat savus rēķinus laikā, izlaižat kādus maksājumus, ir problēmas ar jūsu kredītkartēm, ņemiet naudu no ietaupījumiem vai pensionēšanās naudas, un strīdaties ar sev tuvajiem par finansēm . Par laimi patērētājam ir vairāki resursi, lai izvairītos no finanšu grūtībām. Ko tieši darīt, pirms nav par vēlu?

Veiciet rēķinus laicīgi
Lai gan var likties, ka tas nav liels aspekts, nespēja savlaicīgi maksāt rēķinus var novest pie lielākām finansiālām problēmām. Apmaksājot rēķinus vēlu, rodas papildu maksa, piemēram, nokavēšanas maksa, un vienlaikus tas arī pasliktina līmeni, saistībā ar kredīta iegūšanu. Arī daži studentu aizdevumu aizdevēji un kredītiestādes palielinās jūsu procentu likmi pēc viena novēlota maksājuma.

Izvairieties no maksājumu veikšanas ar kredītkartēm
Kad jūs izmantojat savu kredītkarti, lai veiktu maksājumus ar citiem rēķiniem, jūs spēlējat ļoti riskantu spēli. Jūs ne tikai apmaksājat rēķinus ar naudu, kas jums nav, tāpēc galu galā jūs maksājat vairāk, jo jūs saņemat procentus no jūsu kredītkartes izsniedzēja.

Atrisiniet parādu ar savu partneri
Nauda ir viens no iemesliem, kāpēc pāri cīnās. Tā vietā, lai ignorētu, kad ir spriedze, klausieties otru pusi un izdomājiet, vai tas, ko viņi saka, ir taisnība. Turklāt, ņemot vērā pārmērīgu parāda summu, var noteikti papildināt finansiālus argumentus, bet, ja jūs strādājat kopā, jūs varat izstrādāt plānu parādu apmaksai vai vismaz cīņai, lai nerastos jauni.

Atveriet rēķinus, kad tie atnāk
Daži mēdz teikt, ka nezināšana ir svētlaime, bet rēķinu ignorēšana tikai novedīs pie vēl lielākām briesmām. Lai gan atvērt rēķinus var radīt stresu, tas ir vienīgais veids, kas var palīdzēt kontrolēt finanšu līdzekļus. Pat ja jums liekas, ka jums nav jāmaksā, sāciet aplūkot savus rēķinus un izstrādāt plānu par to, kā pārvaldīt savu parādu, un atcerieties, ka jums ir zināmas izvēles iespējas. Pamēģiniet zvanīt kreditoram vai uzņēmumam, lai noskaidrotu, vai varat īslaicīgi samazināt maksājumu vai ja tā ir luksusa preču zīme, piemēram, satelīta televīzija, domājat par veidiem, kā jūs varat to samazināt vai pilnībā attiekties.

Dzīvojiet savu līdzekļu ietvaros
Mēs visi zinām, ka katru mēnesi mums vajadzētu nedaudz ietaupīt, un jūs nevarat ietaupīt, ja jūs tērējat vairāk, nekā jūs nopelnāt. Dzīvot ar knapi savilktiem galiem mēnesi pēc mēneša ir ļoti stresa pilns laiks un var izraisīt lielas finansiālas problēmas un pat kaitēt veselības stāvoklim.

Personiskās finanšu krīzes atrisināšana gluži kā globālā var prasīt ievērojamu laiku, bet noteikti nevajag atmest centienus uzlabot situāciju. Ja tiek veikti pareizie pasākumi, rezultātiem noteikti būtu jāparādās agrāk vai vēlāk. Vēl daudz kas ir atkarīgs no finanšu iegūšanas avota un tā, vai ir iespējams iegūt papildus naudas iegūšanas avotus, lai atrisinātu parādus u.c. aspektus, kas neļauj uzlabot vispārējo situāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *