Piecas lietas, kuras neiegādāties noliktavā

noliktava

Ne visas lietas, kas tiek pārdotas vietējā noliktavā ir labs darījums. Tomēr nevar noliegt, ka Jūsu vietējā noliktavu klubā ir daudz lielisku darījumu. Jūs varat gandrīz vienmēr ietaupīt naudu par benzīnu, medikamentiem, riepām, alkoholu un dāvanu kartēm, iepērkoties savā apkārtnē pārbaudītās vietās. Tomēr ne viss šāda veida veikalos ir garantēts darījums. Šeit ir pieci priekšmeti no kā jums jāizvairās noliktavās.

  • Zīmolu produkcija
  • Svaigi augļi un dārzeņi
  • Garšvielas
  • Plašsaziņas līdzekļi, piemēram, grāmatas un Blu-ray diski
  • Printera papīrs

Zīmolu produkcija

Noliktavas veikalu zīmola preces ne vienmēr nozīmē augstāku kvalitāti. Piemēram, salīdzinot veļas mazgāšanas līdzekļus, dažādos patērētāju pētījumos secināts, ka veļas mazgāšanas līdzekļi kā Mark Ultimate Clean un Kirkland Signature UltraClean, kvalitāte bija līdzīga kā Persil Ultra Clean, Tide Ultra un Tide Bleach Alternative, taču maksas ziņā tā bija tikai daļa no cenas. Pērkot zīmola preces noliktavās, cenas bieži vien ir vienādas ar tām, kādas jūs atradīsiet atlaižu veikalā.

Svaigi augļi un dārzeņi

Noliktavu veikali piedāvā labas cenas daudzām lietām, bet bieži vien jums ir jāpērk pārtikas preces lielā apjomā. Ja jūs pērkat svaigus augļus un dārzeņus lielos apjomos, ir liela iespēja, ka daži no šiem augļiem un dārzeņiem sabojājas, pirms jūs saņemsiet iespēju tos izmantot. Ja jūs neplānojat saglabāt daļu no tā, ko iegādājaties iesaldējot, konservējot vai žāvējot, vai arī jūs sekojat diētai, kas ietver daudz svaigas pārtikas, svaigi augļi un dārzeņi nav lielisks pirkums noliktavu, jo tie var netikt laicīgi izmantoti.

Garšvielas

Garšvielas cieš no tās pašas problēmas. Lai gan jūs varat iegūt labu cenu par milzīgu konkrētas garšvielu tvertni, garšvielas laika gaitā pasliktinās, kas nozīmē, ka, pērkot milzīgu oregano iepakojumu jūs nevarēsiet to izmantot pirms tā derīguma termiņa beigām. Vēlāk vecajam, izkaltušajam oregano trūks aromāta. Ja vien jūs neveidojat daudz ēdiena, izmantojot konkrētu garšvielu, izvairieties no šo garšvielu pirkumiem noliktavu veikalos un iegādāties tos mazākos iepakojumos jūsu parastajā atlaižu veikalā.

Plašsaziņas līdzekļi, piemēram, grāmatas un Blu-ray diski

Lai gan jūs varat iegūt labu cenu par plašsaziņas līdzekļiem noliktavu veikalos, cenas lielākajā daļā mediju joprojām ir augstākas nekā tās, ko jūs viegli varat atrast lielākajā daļā tiešsaistes mazumtirgotāju. Pirms iegādāties medijus savā vietējā noliktavā, jums ir jāpārbauda cenas tiešsaistē. Viena lieliska stratēģija ir lejupielādēt Amazon lietotni savā viedtālrunī. Kad esat noliktavā, izmantojiet lietotni, lai skenētu grāmatas svītrkodu un redzētu, vai prece ir ievērojami lētāka tiešsaistē. Protams, ir jāņem vērā arī piegādes izmaksas, taču pērkot vairumā vai īpašas preces, arī Amazon var izrādīties izdevīga vietne. To skaitā ir arī eBay, tomēr jāņem vērā, ka eBay var būt vairāk lietotu mediju, tāpēc laicīgi ir jāpārliecinās par to vispārējo stāvokli.

Printera papīrs

Lai gan var būt vilinoši iegādāties lielu daudzumu printera papīra noliktavu veikalos par it kā labu cenu, parasti varat iegādāties mazāk par izdevīgāku cenu, pierakstoties e-pasta sarakstam savā vietējā biroja preču veikalā. Dažas reizes gadā biroja preču veikali nosūtīs atlaidi printera papīram, kas vairumtirdzniecības cenu padara krietni zemāku par to, ko jūs maksājat noliktavu veikalos, un tas ir labākais laiks krājumu uzkrāšanai.

Mazliet gudras iepirkšanās vietējās noliktavās var ietaupīt daudz naudas, bet, zinot, kad iepirkties un no kā izvairīties, var ietaupīt vēl vairāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *