Tapetes guļamistabā – šībrīža tendences

tapesu aktualitates

Tapešu izvēle guļamistabai ir viens no patīkamākajiem mājokļa remonta punktiem. No vienas puses, guļamistaba tiek uzskatīta par privāto zonu un tai netiek piekalti visu ciemiņu acu skatieni, atšķirībā no viesistabas. No otras puses – guļamistabas mikroklimats ir pavisam citādāks, nekā vannas istabā vai virtuvē. Piemēram, sienas tik ātri nesmērējas, nav mitruma un tās nav pakļautas mehāniskiem bojājumiem. Bet, tas, savukārt, nozīmē, apdares materiālu izvēle ir milzīgi liela. Pats galvenais ir noteikt, kāda krāsu gamma un faktūra ir vajadzīga. Jāsaka, ka tieši šajā brīdī, neskatoties uz to, vai tas ir dzīvokļa vai privātmājas īpašnieks, rodas vislielākā dilemma, tāpēc, ka katram no viņiem gribas radīt patiesi atslābinošu, mierīgu atmosfēru guļamistabā gaišos vai neitrālos toņos. Bet tas vēl nav viss, izrādās, ka nevienam no viņiem negribas izveidot garlaicīgu, vienmuļu interjeru, kāds ir ļoti daudziem cilvēkiem.

Mēs ļoti ceram, ka mūsu sakrātie padomi, palīdzēs jums sameklēt to “zelta “ vidusceļu, pateicoties kuram jūs varēsiet iegūt savu sapņu interjeru.

Mūsdienīgās tapetes
Guļamistabas tapešu izvēlei ir ļoti liela nozīme, tāpēc, ka sienu noformējums veido fonu, uz kura jums būs jānovieto interjera priekšmeti. Tieši no tā, kā izskatās jūsu telpu vertikālās virsmas, ir atkarīgs kāds tēls, raksturs un cik unikāla būs jūsu telpa. Guļamistabas sienām jābūt “vieglam”, tāpēc, no visa daudzveidīgā materiālu klāsta jāizvēlas tikai tie materiāli, kuri atbilst šīm prasībām.

Vinila tapetes ir izturīgas un tām ir samērā “ilgs mūžs”, izvēle ir ļoti plaša, pieejami ir gan ziedu, gan dažādu zīmēju raksti. Ja sienas būs nosmērējušās, tās var notīrīt ar mitru sūkli. Bet, nosaukt šo apdares veidu par pilnīgi ekoloģisku – nav iespējams, tāpēc, ka vinila tapetes nelaiž cauri gaisu.

Flizelīna tapetes ir ļoti izturīgas un praktiskas, tām ir garš mūžs un tās ir ļoti universālas. Tādas tapetes var pārkrāsot vairākas reizes. Tām ir ļoti plaša krāsu un faktūru izvēle, spēja imitēt dažādas virsmas – sākot ar ķieģeļus sienu un beidzot ar betona sienu.

Dabīgās tapetes tiek izgatavotas no bambusa, kokvilnas, džutas, niedrēm un piestiprinātas tiek pie papīra pamata. Augstās ekoloģiskās īpašības soļo vienā solī ar augstajām cenām.

Šķidrās tapetes pēdējā laikā kļūst aizvien populārākas, tās ir viegli uzklāt, virsma sanāk bez salaiduma vietām, bieži vien ar oriģinālu faktūru. Bet, šim tapešu veidam ir ierobežota krāsu izvēle.

Tekstūrtapetes izskatās ļoti oriģināli, rada mājīgu atmosfēru guļamistabā, bet var ne sevišķi labi iederēties ļoti mazās telpās.

Mūsdienīgajos dizainu projektos tiek izmantotas arī foto tapetes. Tās tik tiešām ir lielisks akcents. Zīmējums tām var būt visdažādākais – sākot ar skaistu ainavu un beidzot ar ģimenes portretu pa visu sienu.

Galvenā, jaunās sezonas tendence – radīt jums ērtu, jebkuras telpas noformējumu. Piemēram, ja jūs uzskatāt, ka spilgta siena gultas galvgalī kļūs par gaisa interjera papildinājumu, tad tieši tā arī noformējiet telpu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *