Aizkari un aizkaru dizains uzņēmuma telpās

aizkari darbam

Vai plānojat atsvaidzināt sava uzņēmuma interjeru un meklējat padomu aizkaru izvēlē? Sadarbībā ar Aizkarudizains.lv sagatavojām rakstu, kurā aplūkojam dažas uzņēmumu nozares un to, kādi aizkari labi derētu to interjera iekārtošanā.

Kādu veidu aizkari labi iederēsies uzņēmuma telpu interjerā

Aizkari, kas:

  • daļēji vai pilnīgi aizklāj logus;
  • atdala dažādas telpas daļas, piemēram, klientu telpu no personāla telpām, un kalpo par dekoratīvu, viegli maināmu starpsienu;
    aizsedz ārdurvis — tie var pasargāt uzņēmuma viesus un darbiniekus no vēsā gaisa, kas ieplūst pa durvīm, kā arī palīdzēs ekonomēt, samazinot siltuma zudumus, īpaši, ja uzņēmumam ir stiklotas ārdurvis;
  • ir izmantoti par dizaina elementu, piekarot tos pie sienām, kur logu nemaz nav — šāds stila elements radīs papildu ekskluzivitātes un mūsdienīguma efektu;
  • ir piemontēti pie griestiem — šādā veidā telpā var radīt īpaši svinīgu noskaņu.

Aizkari birojiem

Tā kā biroju telpas visbiežāk tiek ieturētas neitrālā, lietišķā stilā, labs variants ir taisni nostiepti aizkaru paneļi, kā arī žalūzijas, taču var labi derēt arī minimālistiski, eleganti dienas aizkari, kas, iespējams, pašūti no maigā tonī krāsota auduma ar smalku, ģeometrisku rakstu. Turklāt aizkarus var kombinēt ar žalūzijām.

Aizkari restorāniem un kafejnīcām

Restorānos un kafejnīcās tieši īpaša dizaina aizkari var interjeram piešķirt papildu izsmalcinātību, bagātinot kopējo telpas stilu un padarot to mājīgāku, lai radītu apmeklētājos vēlmi uzkavēties restorānā ilgāk. Izmantojot aizkarus, iespējams gan regulēt telpā ieplūstošās gaismas daudzumu, gan pamainīt tās tonalitāti, padarot to siltāku vai vēsāku. Atšķirībā no biroju interjera, kur nepieciešams ievērot lietišķu, neitrālu stilu, kafejnīcu telpu interjeram var izvēlēties neformālāka stila aizkarus košākās krāsās. Šajā gadījumā aizkaru audumi var būt apdrukāti ar uzkrītošākiem rakstiem, taču jāpiedomā, lai tie gaumīgi piestāvētu pārējiem interjera elementiem un radītu vēlamo noskaņu.

Aizkari viesnīcām un viesu mājām

Viesnīcās un viesu mājās aizkaru dizains var piešķirt telpām papildu mājīgumu. Šajās telpās labi izskatīsies gan viegli dienas, gan biezāki nakts aizkari patīkamos, nomierinošos toņos. Labi iederēsies greznāki, romantiskāki raksti, kas pieskaņoti kopējam interjera stilam. Dizaineri bieži viesnīcās pielāgo aizkaru dizainu, lai izceltu vai, tieši pretēji, padarītu nemanāmāku aiz loga redzamo ainavu.

Aizkari brīvdabas restorāniem vai ārpus telpām rīkotiem pasākumiem

Aizkari ir piemēroti arī ārpus telpām iekārtotiem restorāniem un kafejnīcām. Piemēram, kafejnīcās jūras malā tie var kalpot gan romantiskas noskaņas radīšanai, gan lai apmeklētājus pasargātu no vēja brāzmām.

Spa un skaistumkopšanas saloni

Ja spa vai skaistumkopšanas salonu tiek plānots iekārtot telpās ar lieliem logiem, privātākas sajūtas radīšanai lieti noderēs necaurredzami aizkari maigos toņos. Atkarībā no kopējā salona interjerā paredzētā stila ir jāpiemeklē atturīgāki vai greznāki aizkaru audumi.

Ekoloģiskiem skaistumkopšanas saloniem un lauku apvidū izveidotiem spa piestāvēs linu auduma aizkari niansētos, dabīgos toņos, taču pilsētnieciskākam stilam derēs visdažādāko krāsu un materiālu audumi.

Ja vēlaties saņemt kvalitatīvu aizkaru dizainera konsultāciju sava uzņēmuma interjeram, sazinieties ar Aizkarudizains.lv dizaineri Kristīni Martinsoni. Viņa dalījās informācijā šī raksta tapšanas gaitā un labprāt sniegs profesionālu padomu arī jūsu uzņēmumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *