Apprecēties slepus un doties ceļojumā

laulibas

Nav viena pareizā veida, kā dzīvot! Lai gan ik brīdi dažādas institūcijas un arī ideoloģiju pārstāvji cenšas to sabiedrībai uzspiest. Patiesi brīvs un laimīgs ir tas cilvēks, kurš spēj tam visam turēties pretī un veidot savu dzīvi tā, kā viņam patīk, kā liek viņa sirds.

Un tam labs piemērs, ko apbrīnoju, ir manu draugu pāris. Viņi tiešām ir pašpietiekami un laimes pilni cilvēki. Nesen viņi arī pilnībā ignorēja tradīciju, kas paredz lielas ar radiem un draugiem pilnas kāzas, kas izmaksā veselu bagātību. Viņi negribēja visu šo jezgu.

Kāzu vietā — ceļojums.

Jā, tāda bija viņu ideja. Slepus tika noorganizētas kāzas tikai četru cilvēku sastāvā.

Laimīgais pāris un vēl divi cilvēki — es kā līgavaiņa tuvākais draugs un līgavas draudzene. Abi bijām liecinieku lomā. Tiklīdz jaunā sieva paātrinātā kārtā tika pie jaunas pases, tā uzreiz viņi abi devās trīs nedēļu ilgā ceļojumā. Tās bija viņu kāzas. Kopīgi pavadīts laiks tādā nodarbē, ko abi mīl. Nevis naudas tērēšana lietām, kas viņiem nav svarīgas — dārgām drēbēm, skaistai, bet negaršīgai kūkai, milzu viesu namam, jo viņiem abiem ir lielas ģimenes. Jau doma par to visu viņus satrauca. Ja tā, tad tas nav nepieciešams. Viņi neko nedara pienākuma pēc, tāpēc, ka citiem tā patiks. Viņi dzīvo sev par prieku.

Vienīgā greznība, ko viņi atļāvās savu kāzu sakarā, bija skaisti laulību gredzeni.

Bet tie nebija parasti laulību gredzeni, standarta zelta stīpiņa noteikti nebija viņu gaumē. Viņi gribēja, lai laulību gredzeni ir ar īpašu dizainu, oriģināli un tādi, kas abiem tiešām patīk. Interesanti laulību gredzeni tika meklēti gan salonos, gan internetā, līdz viņi atrada tieši to, ko vēlējās.

Pēc tam, kad viņi atgriezās no ceļojuma, pateica tuviniekiem, ka ir apprecējušies, un ielika ziņu Facebook, lai zina draugi un paziņas. Radi, zinot pāra attieksmi pret dzīvi, arī īpaši nepārdzīvoja, ka nav piedzīvojuši tradicionālas kāzas. Pieņēma viņu savdabīgo izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *